.
Detalii RELEVANTE oferta :
- teren in suprafata de 2157 mp, cu 1 front stradal de 16.50 ml;
- intravilan, pentru constructii;
- POT:
- CUT:
- regim inaltime P+E+M
- teren cu proiect si autorizatie pentru construire locuinte colective 24 Ap. cu SU 53 mp/ap. Cu balcon
- dispune de toate utilitatile (apa, gaz, canal, curent);
- drumul de acces este asfaltat
Detalii pret :
Pretul solicitat de proprietar este de 115.90 Eur / mp, pret total in suma de 250.000 Eur, negociabil.
.
.
Daca esti un dezvoltator imobiliar sau investitor in cautarea unui teren cu potenţial ridicat, acest teren din Comuna Giroc, cu autorizaţie de construcţie pentru 24 de apartamente, este oportunitatea perfecta pentru tine! Poziţionat intr-o zona in continua dezvoltare, terenul dispune de toate utilitaţile si o accesibilitate excelenta, oferind o baza solida pentru un proiect rezidenţial de succes.
Caracteristici si avantaje ale terenului:
Suprafaţa generoasa: Terenul este pregatit pentru a gazdui un complex de apartamente, fiind optim pentru un proiect rezidenţial ambiţios.
Autorizaţie de construcţie: Deja obţinuta pentru 24 de apartamente, ceea ce inseamna ca poţi demara lucrarile imediat!
Utilitaţi complete: Apa, gaz, curent electric si canalizare sunt deja disponibile, astfel incat nu mai ai de gestionat aspectele birocratice.
Acces facil: Drumul de acces este deja amenajat, asigurand acces rapid si usor pentru viitorii locatari.
Poziţionare strategica in Comuna Giroc:
? Localizare premium: Terenul este situat intr-o zona excelenta din Giroc, una dintre cele mai cautate comune pentru rezidenţiale, datorita apropierii de Timisoara si accesului facil la principalele artere de circulaţie.
? Aproape de facilitaţi: In imediata apropiere gasesti supermarketuri, scoli, gradiniţe si restaurante, dar si zone verzi pentru relaxare. Este locaţia ideala pentru familii sau persoane care doresc sa se bucure de un stil de viaţa linistit, dar aproape de oras.
? Transport public si acces rutier: Zona este bine conectata la reţeaua de transport public, oferind acces rapid catre Timisoara si imprejurimi.